Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nemsokára lesz fogszabályzóm...

Dominika72 kérdése:

Nemsokára lesz fogszabályzóm de előtte ki kell húzni két fogat, és nagyon fog fájni?

Figyelt kérdés

2013. máj. 7. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak az érzéstelenítést kell kibírni, utána már túléled. Recsegést-ropogást hallhatsz közben (ez normális, nem kell megijedni tőle), illetve nyomó-feszegető érzésed lehet, de egészséges fog esetében nem szokott fájni.
2013. máj. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 4 fogat kellett ki húzni! Egyáltalán nem fáj. Van akinek lefújja valami sprével (elmondanám a spré a legrosszabb). Be adja az inekciót után várnod kell 10-20 percet. Behív és kihúzza. Nagyon gyorsan kijön. Neked hol húzza ki alul vagy felül?
2013. máj. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Felül egyik oldalon a 4-est másik oldalon az ötöst, és hétfőn rakják föl a fogszabályozót :S :) Köszi a válaszokat :)
2013. máj. 7. 21:14
 4/5 anonim válasza:
Nekem is kellett húzatni. Rosszak is voltak, meg hely sem volt. Az egyik kijött gond nélkül. A második kínzás volt. 3szor szúrta bele azt az anesztéziót vagy mit, nem zsibbadt el eléggé. Rohadtul fájt, majd később be is lázasodtam. Egy hétig nem mentem suliba. Most rettegek ettől a két húzástól. Amúgy sem szeretem a fogorvost, meg még elég goromba a nénike.
2013. máj. 8. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jujj :S
2013. máj. 8. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!