Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan vegyem rá anyumékat a...

Hogyan vegyem rá anyumékat a másik fogorvosra?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy volt egy nagyon jó fogorvosom de elköltöztünk és máshová tartozok körzetileg. Az új fogdokinál egyszer voltam de bunkó volt és nagyon fájt az egyszerű tömés is. Azóta rettegek visszamenni pedig még egy rossz fogam van. Nagyon szeretnék másik fogorvoshoz menni de anyáék nem engedik mert fizetni kéne érte bár nem élünk rosszul. A körzetihez nem merek visszamenni de muszáj lenne megcsináltatni a fogam.
2013. máj. 8. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt mondd el nekik, ahogy ide leírtad.
2013. máj. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem értem az ilyen szülőket! Öcsém bnőjének volt egy lyukas foga, elment a körzetihez, betömte neki. Két nap múlva begyulladt a fog - jó nagy lyuk volt benne - hétvégén rohantak fogászati ügyeletre. Ott teljesen kiakadtak, megkérték a rokont aki ment vele h nézze meg ő is a "tömött fog" belsejét: a doki egy icipicit megfúrta, majd úgy ahogy volt - az előző tömés málló darabjaival együtt - rátömött a fogára, persze h begyulladt! Most gyökérkezelésre jár, majd újra tömik a fogát. Az idióta anyja meg ki van akadva, hogy nem ingyen, ennél a fickónál akarja újratömetni a fogát, mert nehogy már fizessen érte. Miért?? Ingyen jól járt vele?? Áááá.. idióta emberek.. én annak idején azt csináltam, h a saját spórolt pénzemből mentem ahhoz a fogorvoshoz, aki nekem szimpatikus volt, miután az anyámék által istenített vadbarom injekció nélkül imádott fúrni, illetve nem tömte be a fogaim azzal a cimszóval h "úgyis ki kell majd húznia pár év múlva". De anyámék szerint egy zseniális orvos volt. No comment.
2013. máj. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mutasd meg neki ezt az oldalt.
2013. máj. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elmondtam nekik ezt de azt mondták hogy szerintük nincs semmi baj vele merthogy én csak azért mondom ezt mert félek a fogorvosoktól . Pedig ha mehetnék máshova egyáltalán nem félnék. A spórolt pénz jó ötlet köszi.
2013. máj. 9. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!