Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek cink a fogszabályzó?

Szerintetek cink a fogszabályzó?

Figyelt kérdés

Fáj amikor felteszik? Mien érzés lesz fogszabályzóval beszélni? Pöszén fogok beszélni tőle? :/

Előre is köszi a válaszokat !


2013. máj. 8. 20:46
 1/3 anonim válasza:
100%
Ne ijedj meg egyáltalán nem ciki. Utána legalább szépek lesznek a fogaid. Mikor felteszik nem fáj.Csak felragasztják és megvilágítják , hogy megkössön. És húznak bele egy nem túl brutális ívet. Aztán kb. egy-két hétig fájni fog ,de ne félj ,ez természetes ,hiszen még új , ilyenkor szoksz hozzá (remélem ez nem ijeszt meg). Először furcsa lesz ,hogy érzed a fogszabályzót beszélés/evés stb. közben , de egy idő után észre sem fogod venni. Benne van a pakliban ,hogy nagyon picit pöszén fogsz beszélni , de annyira minimálisan ,hogy az szinte észrevehetetlen. Szóval semmi okod arra ,hogy aggódj vagy félj tőle , hiszen csak jót tesz. Ha nem bírod először ,akkor csak gondolj a végeredményre.Milyen szép mosolyod lesz majd. Kitartás , sok sikert :)
2013. máj. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
2013. máj. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia, nekem is van fogszabim és eleinte nagyon féltem, hogy mi lesz majd, cikiznek meg ilyenek.. Mostanra pedig megszerettem, elmondhatom h szeretem a fogszabim :) Nem kell tőle félni.:)
2013. máj. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!