Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek cink a fogszabályz...

Szerintetek cink a fogszabályzó? Fájni fog ha felteszik?

Figyelt kérdés
12 éves vok és L. Július 16.-án rakják fel és alsó felső lesz!Nagyon izgulok h fájni fog vagy nem és pöszén fogok-e beszélni? Előre is köszönöm a válaszokat!
2013. máj. 8. 15:11
1 2
 1/15 anonim válasza:
Irtózatosan fog fájni, nekem van 1 éve és még mindig fáj! Az osztálytársaim folyton cikiznek miatta de se baj! Jövőhéten le fogják szedni!!!!!:)
2013. máj. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Fáj, de túléled :)) Amúgy szerintem nagyon cuki, főleg fiúkon (mert lány vagyok).
2013. máj. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
eleinte zavarni fog, de majd megszokod.
2013. máj. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképpen hátrányos a megjelenésre.

Ha lehet mindenképp kivehetőt hordj. Nekem olyan volt és csak esténként raktam be. Semmilyen következménye nem volt, nem lassította a folyamatot. Fájni fog minden újrahúzás után, nekem ha csak egy kicsit is hozzáért valami a fogamhoz belenyilallt a fájdalom. Ilyenkor nap közben is hordtam, hogy gyorsan túl legyek rajta. 1-2 nap után már hozzá is igazodott a fogsorom és nem fájt, utána megint csak estére raktam be.

2013. máj. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
...
2013. máj. 8. 20:48
 6/15 anonim válasza:
szerintem nagyon aranyos tud lenni az állandó fogszabi (nekem is van) a kivehető csak azok problémáját oldja meg akinek ki vagy befele kell tolni a fogát avagy fogsorát komolyabb elmozdításra vagy helyváltoztatására nem alkalmas. nekem kicsit se fájt kellemetlen volt mikor fölrakták de kibírható :)) és megéri mert szép mosolyod lesz :)
2013. máj. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

Dehogy lesz cuki!! Én már 1 teljes éve szenvedek az osztálytársaim megjegyzéseitől pedig 6. osztályos koromig nagyon felkapott csaj voltam! Minden fiú körülöttem forgott de mindennek oda!!!!!!! :(!! Már nem vagyok a régi hála a fogorvosomnak és az anyámnak akik erőltették azt a csúnya keretes SZTK szemüveget és azt az ósdi fogszabályzót!!

Elegem van!

De hidd el csak jót akarok neked!

Tegyél meg mindent hogy ne kelljen fogszabályzót viselned!!!

2013. máj. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

szerintem de ez csak az én véleményem h igen is megéri :)) nekem többen is dicsérték és azt mondták h jól áll :)) nekem az önbizalmamon sokat javított :)) és nekem pont az ellenkezője mióta van azóta mindenki velem akar foglalkozik :))

16L

2013. máj. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
*foglalkozni
2013. máj. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokta ..!
2013. máj. 12. 20:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!