Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nektek milyen érzés fogszabály...

Nektek milyen érzés fogszabályzóba lenni?!?! :/ (további kérdés lent)!

Figyelt kérdés

Nekem most fogják feltenni júniusba a fogszabályzót és nagyon félek hogy fájni fog vagy nem? pösze leszek-e? és ti hány napig/hétig nem tudtatok rágni?


Előre is köszönöm a válaszokat! :)........


2013. máj. 9. 20:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem fájt, fél éve rakták fel, de hát én ettem vele rendesen. Rántott csirkét :D, első nap kaja közbe könnyeztem, furcsán nézhettem ki :D 180 cm 75 kiló, a kondiból jövet. Nem fog fájni, hamar megszokod :J
2013. máj. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én hamar megszoktam! Nem mondom hogy nem fájdalmas, mert az első napokban fájni fog, illetve mikor havonta aktiválás van! Mikor a felsőt rakták fel akkor egy pár napig nem bírtam rágni, az alsót nehezebb volt megszokni, az kb egy hét volt! Inkább a harapással volt gond, mindent kockázni kellett!

Én szeretek fogszabályzós lenni, jó látni a változást!

2013. máj. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat...........:)


legszívesebben nem engedném h feltegyék de nem tehetek semmit ki kell birnom :/

2013. máj. 9. 21:12
 4/12 anonim ***** válasza:
Később hálás leszel érte!
2013. máj. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nekem máár fél éve van 1 hirakszos és ezek szerint kel rendes alsó felső állandó..:/
2013. máj. 10. 13:49
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem tegnap rakták fel a fogszabályzót. Nekem nagyin fáj most a fogam de elfog múlni 1 héten belül. Nem leszel pösze, én se vagyok az :) (első órába még fura lesz beszélni de megszokod)
2013. máj. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
REmélem is de köszi a válaszokat ...:) hmm..mért van iylen közel júnuis xD
2013. máj. 10. 19:24
 8/12 anonim válasza:
Nekem tegnapelött rakták fel alsó felsőt..:// rögtön utána nem fájt de estére nagyon fájt azt hittem hogy már leis tépem.. De tegnap még ma egyáltalán nem fájt ... Nyugi nem leszel pösze max egy kicsit nehezen fogsz beszélni..rágni azt én se tudok még mert az alsó fogsorom utolsó fogaim mind két oldalon nagyon fájnak ha hozzá ér a felső fogsor..De ez mind ember függő valakinek nagyon fáj valakinek egyáltalán nem majd meglátod te hová tartozol Sok sikert és ne izgult.!! ;-)
2013. máj. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi......azért kérdeztem ezeket hogy most is arra számíthatok mint a mostani fogszabimnál h nem tudok rágni 1 hétig.és ezek szerint a pöszeség is marad de mondjuk a mostaninál is csak 1 kicsit vagyok pösze mert a szájpadlásomon van 1 tágító és csak attól alig tudok beszélni...:/ De köszi a válaszokat :)
2013. máj. 11. 16:28
 10/12 A kérdező kommentje:
Még az az 1 kérdésem hogy a fogszabályzóhoz kaptok viaszt vagy nem tom hogy hívják mondjuk ha valahol piszkálja a fogszabi a szádat akkor oda kell tenni ebből a viaszból vagy nem tom hogy hívják....de abból 1 kicsit h nem piszkálja tovább...ilyen van vagy kaptok hozzá.vagy esetleg venni kell ? ....
2013. máj. 11. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!