Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Afta jött ki pár nappal...

Afta jött ki pár nappal ezelőtt lehet hogy gyógyul?

Figyelt kérdés
Pár napja észrevettem hogy egy elég nagy afta jött ki számban Corsodyl-lal öblögettem meg Aperisanával kenem és nem fáj már annyira de észrevettem hogy az eddigi fehéres rész piros pici pontok kezdtek lenni olyasmi színű mint az egészséges terület de mintha vérezni is kicsit akkor gyógyulni kezd vagy forduljak orvoshoz?:S
2013. máj. 12. 18:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Az aphta spontán keletkezik és spontán hegesedés nélkül gyógyul - azaz egyszercsak eltűnik. Esetleg nézd meg az Aperisana mellékhatásait, én úgy tudom hogy nyálkahártya-irritációt okozhat.
2013. máj. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
20 évet szenvedtem aftától. Volt eset, amikor 3 volt a számban egyszerre. Szóval elég nagy tapasztalatom van a témában. Mindent kipróbáltam amit csak orvos, barát, rokon, vagy fórumokon ajánlottak, de igazán egyik sem segített. Kb. fél éve a rádióban hallottam a teafa olajról, hogy az egy csodaszer, és többek között afta ellen is jó. Kipróbáltam, és azóta nincs aftám, illetve ha mégis megsértem a szám, akkor sem lesz belőle az a klasszikus nagy fájdalommal járó afta, és 2-3 nap alatt be is gyógyul. Használata annyi, hogy naponta 3-szor 1-2 cseppet a nyelvvel körbekenni a szájüregben, 5-10mp után jó alaposan ki kell öblíteni. Igaz, hogy iszonyúan rossz az íze, de az aftával járó fájdalomhoz képest semmiség.
2013. júl. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!