Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsesség fog?!

Bölcsesség fog?!

Figyelt kérdés
A bölcsességfog műtéttel való eltávolítása pontosan hogy zajlik le ? Mennyire fájdalmas ?

2013. máj. 14. 07:41
 1/5 A kérdező kommentje:
Mennyibe kerül kb?
2013. máj. 14. 07:42
 2/5 anonim ***** válasza:
15- 35 000 Ft között. Attól függ mennyire komoly rendelőbe mész. Hogy hogyan zajlik le, guglizd ki. Mennyire fájdalmas? Szerintem az utána következő pár nap kellemetlen,de semmi több.
2013. máj. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megkapod az érzéstelenítőt, a húzás maga kicsit fájt csak, inkább feszített. Összevarrják a sebet, érzed, de nem fáj, aztán vissza kell jönni varratszedésre. Rosszabbul hangzik, mint amilyen. Nekem nem kellett fizetni, a fogorvos küldött tovább beutalóval.
2013. máj. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat !
2013. máj. 14. 08:21
 5/5 anonim ***** válasza:
attól függ hova mész, ki bujtak e vagy nem, egyszerre szedeted e vagy nem, altatásban vagy nem. 2 hete voltam, altatással, egyszerre 5-t, 3t csontból, 2t arcüregből. Ha kérdésed van írj nyugodtan, most már okos vagyok ebben a témában:D
2013. máj. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!