Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért vérzett a fogam?

Miért vérzett a fogam?

Figyelt kérdés

Eddig még nem fordult elő... Ma reggel felébredtem, s szokásomhoz híven elkezdtem a reggeli rituálét (fogmosás, fésülködés, gyors arcmosás, dezodor stb.)... Olyan érzésem volt, mintha az első két fogam most nem annyira erősen lenne a helyén, ahogy kellene... Körbenyaltam hát a nyelvemmel, s megéreztem a vért... Az első két fogam közt vér fojt, s elállni is alig akart. Először fordult elő, minden nap mosok fogat (van, hogy kétszer is), de félek, mert a családban több embernek is voltak fog-íny problémái...


17 éves fiú.



2013. máj. 14. 17:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Az ínyvérzés csak akkor jelent ínygyulladást, ha rendszeresen előfordul. Lehet hogy most csak véletlenül felsértetted a fogkefével.
2013. máj. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!