Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tegnap húzták ki a fogam, az...

Tegnap húzták ki a fogam, az éjjel és ma is vérzett a helye anélkül, hogy bármit is csináltam volna vele, piszkáltam volna, vagy valami, egyenlőre nem is rágok azon az oldalon. Ez normális?

Figyelt kérdés
2008. nov. 25. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is kellett sok idő még elállt a vérzés, ne félj eláll idővel és normális
2008. nov. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!

Szerintem ha még mindig vérzik menj vissza a fogorvoshoz és kérj valamit, vagy legalábbis hívd fel, hogy normális-e. Én is jártam már így, és akkor nekem csak a 3. napon állt el, pedig már közben össze is lett varrva. Persze az sem mindegy mennyire vérzik. Nekem nagyon, és végül véralvadás serkentőt kaptam és úgy állt el, de akkorra már semmi erőm nem volt, mert 3 napig véreztem és hát ugye nem is tudtam enni sem.

A másik alkalommal azt mondta a doki, hogy ha a húzástól számítva, még 4 óra múlva is vérzik, akkor menjek vissza.

Remélem segítettem!

2008. nov. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a tippet, nekem nem egyfolytában vérzett, hanem tegnap éjjel és ma egyszer még délelőtt :) Azóta már semmi. Köszönöm a segítséget!!
2008. nov. 25. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!