Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Altatásos fogászatról tapaszta...

Altatásos fogászatról tapasztalatok? Www. Altatasos-fogaszat.hu

Figyelt kérdés
2013. máj. 18. 21:01
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Fehérgyöngy magánrendelő
2013. máj. 18. 21:03
 2/16 anonim ***** válasza:
Személyes véleményt nem tudok róla alkotni ,irnak róla hideget-meleget . Voltál már nála ? Én a helyedben mindenképpen elmennék hozzá konzultációra és utána mérlegelném a dolgokat . Én is altatásos fogászat előtt előtt .A Borzási fogorvosi rendelőben fogok átesni rajta,nagyon korrektek,az eddigiek alapján csak jót tudok mondani róluk :-) !
2013. jún. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi ,de közben annyi rosszat hallottam róla,hogy inkább nem kerestem fel! De szerencsére sikerült a régi orvosom megtalálni ,így már lemondok az altatásról ,nála nem félek.
2013. jún. 3. 12:08
 4/16 A kérdező kommentje:
Egyébként ahová te mész ,mennyibe kerül az altatás?
2013. jún. 3. 12:12
 5/16 anonim ***** válasza:
Én még a tavasszal találtam egy akciót itt a neten ,akkor 40000.- volt .Azt megvettem,felkerestem a dokit ( aki egy nagyon jó fej ) ,ő dr Borzási Imre György . www.drborzasi.hu/‎ Persze nem olcsó igy sem ,mert lesz 2 bölcsességfog műtét (az egyik feltárásban ) + 4 tömés . Pont most hivtak 10 perce ,hogy július 9.-én lesz a műtétem :-) .. Már várom ,főleg,hogy túl legyek rajta ;-) !
2013. jún. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
www.drborzasi.hu/index.php?...borzási-fogorvosi-rendelő
2013. jún. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
:D a link nem lett jó ,mindegy a lényeget leirtam ;)
2013. jún. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszi megnéztem! Szorítok neked ,hogy hamar túl legyél rajta!
2013. jún. 3. 12:36
 9/16 anonim ***** válasza:
Köszi :-) ! Majd délután 4 -re kell bemennem ,5 kor elkezdik , és fél 8 -ra jöhet értem a kisérő . Igy altatva nem félek annyira .Egyébként nálam főleg a jobb alsó bölcsességfog a gáz ... amiatt döntöttem főleg az altatás miatt .De célszerű akkor a többit is megcsináltatni ,letudni egy kalap alatt az egészet . Egy db fogért nem altatnának .. nem lenne értelme . Rád mi vár ? Mit kell megcsináltass ?
2013. jún. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Hát igazából nekem kisebb dolog ,csak mivel eléggé félek és a régi dokim nem találtam ezért szerettem volna altatásban. Nekem csapos fogam volt ami kiesett és már csak a gyökér maradt meg, az egyik helyen ahol voltam ott egyből azt mondták ,hogy ki kell venni a gyökeret a másik helyen , hogy megmenthető a gyökér és fellehet építeni. Szóval mindenki mást mond, de a héten megyek végre a régi dokihoz kíváncsi vagyok ő mit mond.
2013. jún. 3. 12:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!