Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » GYőrben jó fogorvost ismertek?...

GYőrben jó fogorvost ismertek? Insol fogorvosi központról, kezelési ktg-ekről, tömésről, pótlásról tudtok?

Figyelt kérdés

mennyiért dolgozik?Mennyibe kerül egy fehér tömés nála?Mennyi egy dupla fog porcelánból történő pótlása?



A fogaimat szeretném megcsináltatni,egy széles fogat pótoltani és tömést cseréltetni.

Köszönöm a válaszokat.


2013. máj. 19. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Ismerek,enyém igen jó szakember,türelmes,korszerű, és nem pénzéhes.


[link]

2013. máj. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ és valami árat tudnál hozzá csatolni,mégis mennyi lehet egy fehér tömés,vagy egy fogpótlás.
2013. máj. 19. 17:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Tömés az 12 ezer ft, Fogpótlás ha jól emlékszek 40 ezer ft.
2013. máj. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen,sokat segítettél,az egyik ismerősőm 3 fogát tömette be és 89.000 ft-ot fizetett,igaz ebbe bennt volt egy röngen is,de akkor is ez igen drága.A te fogorvosod meg 36000 ft-ből megcsinálja mindezt,na ez nem mindegy.:-)
2013. máj. 24. 19:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Jézusom,nem is hallottam még ilyet hogy ilyen drága legyen egy fogorvos:O Ez kemény.

Nála a panoráma röntgen 5 vagy 6 ezer ft.

2013. máj. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Pedig irdatlan összegeket is elkérhetnek,és emiatt is féltem nagyon.Én sima dupla széles fogat szeretnék pótoltatni,porcelánból szeretném megcsináltatni és a hiányzó fogam mellett két oldat hiddal lenne megoldva a pótlás,de erre az egy fogra(ami széles,metsző fog,vagy nem tudom hogyan hívják)115-125000 ft-ot mondtak.Tudom hogy a pótlás nem olcsó,de azért gonduljunk bele 15-20000 ft sporolás is igen sokat számít,így igen jól körül kell nézni mielőtt bármibe is belevágnék.Amúgy a saját körzeti orvosomé a fennti árfolyam.
2013. máj. 25. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!