Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagyon beteg lettem ezért...

Kérdező5479 kérdése:

Nagyon beteg lettem ezért este nem aludtam de a fáradtságtol nem voltam magamnál és 8dl coca cola-t megittam az éjjel. Most 2fogam fáj tőle ha mozgatom több is fog fájni?

Figyelt kérdés

1. Hogyan előzhetem meg? Van valami olyan fogkrèm? Megszüntethetem annak a 2fogamnak a sajogását?Csak akkor fáj ha mozgatom másik fogammal



2. Az normális hogy ha mozgatom a fogaim akkor van egy kicsi mozgásuk? Azaz hogy előre-hátra mozgatom akkor picit mozog. De tènyleg csak kicsit. Ez baj?


2013. máj. 20. 08:25
 1/7 anonim ***** válasza:

8 dl colát megittál, és most attól fáj a fogad?:)))attól mozog?:)

Szerintem te mást ittál, és azt sem tudod mit csináltál:)))

2013. máj. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem hallottad mèg hogy a cola bontja a fogat?
2013. máj. 20. 08:43
 3/7 A kérdező kommentje:
A.2.-es szám alatt álló kèrdès nem az 1.höz tartozik
2013. máj. 20. 08:47
 4/7 anonim válasza:

sajnálom, azt kell mondjam, hogy a kóla káros sajnos..nem ajánlom hogy igyál 8 dl kólát...nagyon súlyos káros, akár eltűnhet a fogaid.! vigyázz magadra, egyébként nem tudok segiteni, nem tudom mitől lehet de valószinűleg a kólától


szabadulj meg tőle

2013. máj. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A kolában sok a cukor és ha irritálta a fogidat,akkor jó eséllyel lyukasak,asszem ez egy jel,hogy irány a fogdoki.:)Pláne,ha még ki is vannak lazulva,az meg fogágybetegségre utalhat.
2013. máj. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszoa
2013. máj. 20. 10:09
 7/7 anonim ***** válasza:
húzd ki az a biztos és mehet a kóla dögivel!
2013. máj. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!