Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az alsó fogsoromnál hátul az...

Az alsó fogsoromnál hátul az ínyen van egy kis fehér kemény dudor, a bölcsességfogam fog kinőni? Nem fáj.

Figyelt kérdés

2013. máj. 21. 18:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
igen, lehet. De nem ártana róla panoráma röntgen, hogy tudd rendesen kinőnek, és nem lesz velük semmi baj.
2013. máj. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. máj. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
23
2013. máj. 22. 07:52
 4/12 anonim ***** válasza:
nőhet most. Én 22 vagyok, most vettek ki 5 bőlcsfogat egyszerre. Szerintem mindenképp csináltass panoráma röntgent, az a biztos. Akkor látszani fog lesz e valami gondod vele. Ha nem látszik semmi és rendesen nő nem kell vele semmit tenni. A többi kint van?
2013. máj. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem nincs kint egy sem.
2013. máj. 22. 09:25
 6/12 anonim válasza:
Az a jó, ha nem fáj. Ha kihúzatod, még kutatásba is adhatod...
2013. máj. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
igen, addig jó amíg nem fáj. De azért kell az rtg hogy lássa hogy rendesen kibújnak e. Nekem se fájt soha egyik sem. Amíg azt nem vettem észre hogy az összes fogam elkezdett torlódni. Elmentem csináltattam rtg-t, de mire oda jutottam, addigra már az összes nyaki nyirokcsomóm begyulladt, és szájzáram lett. És még akkor sem volt kint egy sem. Szóval jobb megelőzésképpen egy röntgen, hogy mi a helyzet, baj lesz vele vagy nem. Ne az legyen hogy egyik nap felkelsz és ki se tudod nyitni a szád és pánikolsz hogy mi lehet ez. Egy rtg semeddig nem tart. Amúgy nem tudhatja azt sem hogy már nem romlik a foga íny alatt. Ha fehér az íny, az azt jelenti nem zár rendesen, így bármi bejuthat alá, és szépen romlik a fog az íny alatt.
2013. máj. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
4-esnek írnám: nincs 5 bölcsifogad. mint ahogyan 3 fejed sem.
2013. máj. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
te aztán nagyon okos vagy :D attól hogy te nem hallottál még ilyesmiről igenis van ilyen :D na bumm :D ha akarod meg is mutatom, megkaptam mind az ötöt:D
2013. máj. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
attól, hogy 5-t kaptál, még nem mindegyik bölcsességfog ;)
2013. jún. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!