Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tudtok javasolni olyan fogorvo...

Tudtok javasolni olyan fogorvost aki altatás mellett tud fogakat eltávolítani?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne az altatás, mivel 6-7 évvel (kb 14-15éves lehettem) ezelőtt egy egyszerű kis tömésnél az orvos belefúrt az ínyembe és azóta rettegek a fogorvostól (elmentem bejelentkezni pár hónapja, de rosszul lettem már az ajtóban). Ki kell vetetni 8 fogamat (valamiért gyengék a fogaim, gyorsan mennek tönkre). Viszont nincs az az isten hogy én azt ébren kibírjam :S

2013. máj. 26. 12:25
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
A rosszindulatú megjegyzések elkerülése végett: öröklött "betegség" ez a fog probléma. Mindig mosom a fogaim. Szüleim is minden nap mossák kis koruk óta, apám 38 éves korára vesztette el az összes fogát (30évesen már csak az első fogai voltak meg), anyám pedig 45éves korára kellett kicseréltetni a fogait (műfog)
2013. máj. 26. 12:33
 2/15 anonim ***** válasza:
Én hétfőn megyek ide : [link]
2013. máj. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Amúgy árban milyenek?
2013. máj. 26. 14:38
 4/15 A kérdező kommentje:
Van róla infó honlapot. Nekem megér ennyit :)
2013. máj. 26. 14:45
 5/15 anonim ***** válasza:
Én egy hónapja voltam itt( [link] ) altatásos műtéten.
2013. máj. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Dr. Borzási Fogorvosi és Implantológiai Rendelő elérhetőség, adatok

www.drborzasi.hu/index.php?...borzási-fogorvosi-rendelő...‎

2013. jún. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
www.drborzasi.hu/index.php?...borzási-fogorvosi-rendelő...‎
2013. jún. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hol laksz ? Azt tudnod kell ,hogy az altatásos fogászat elég drága "mulatság" De mindezek ellenére én is bevállalom,nekem 1 hónap múlva fog sor kerülni rá . Tavasszal volt egy kuponos akció ,az altatás + teljes szájhigiénés kezelés volt 40000.- A teljes szájhigiénés kezelés már megtörtént ,az altatás is ki van fizetve ,de a a tényleges kezelés (húzás,tömés stb )sem olcsó mulatság .Nekem ezen a 40000.- en kivül még több mint 100000.- be kerül :/ .De ez van ,ha egyesével járnék el megcsináltatni akkor is belekerülne ennyibe ,csak akkor az altatás ára jönne le . Legalább egyszerre túl leszek mindenen :-) ! A te esetedben én is az altatást javaslom egyébként :-) !
2013. jún. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Pest megyei vagyok, hááát remélem legalább 2 alkalomra kitudják szedni :) Sok lesz, de muszáj megcsinálni.
2013. jún. 4. 20:58
 10/15 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy ezt a 8 fogat tényleg mind ki kell húzni ? Konzultálj előbb dokival ! Az is lehet ,hogy egy altatás alatt meg lehet oldani .Bár azt én sem gondolom ,hogy 8 fogat egyszerre kihúznának ,4-et igen,mert ismerősömnek 4 bölcsességet távolitottak el egyszerre altatásban .
2013. jún. 5. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!