Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mivel tudom elmulasztani a...

Mivel tudom elmulasztani a foghúzás utáni fájdalmat?

Figyelt kérdés
Kedden (6 napja) kihúzták a jobb alsó 7es fogam, elöször szedtem cataflamot.. aztán 2db mert csak úgy hatott! fáj az állkapcsom a fülem a jobb alsó fogaim! a sebet össze is varrták! szombaton vissza mentem a dokihoz h vmit csináljon meg sem nézte csak irt augmentint! holnap kell vissza mennem de nagyon fáj és a fájdalomcsillapító is 1 órát hat és annyi. valakinek volt hasonló

2013. máj. 27. 09:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Húha! Ha ennyire fáj még ennyi idő után is akkor ott valami komolyabb probléma lehet. Azt javaslom keress fel egy másik dokit. Nem lehet, hogy véletlenül rossz fogat húzott ki a doki, nem azt amelyiket kellett volna? Egy ismerősöm járt már így sajnos...
2013. máj. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
szia! jó fogat húzott ki az biztos, már oda volt az a fogam rendesen ! hát holnap mennem kell vissza! csak ne kellene ennyi gyógyszer!nem lehet hogy a varrat miatt fáj?
2013. máj. 27. 10:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Borzasztó egyszerűen: Nem mész orvos közelébe.
2013. máj. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"nem lehet hogy a varrat miatt fáj?"


Nem. Én is szoktam varrni és az az öltés után nem fáj, épp csak a szúrás pillanatában.

2013. máj. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
És hogy a kérdésre is válaszoljak: Fűzfakéreggel.
2013. máj. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat várok! nem kell bunkózni... remélem nektek is fáj majd egyszer ennyire!
2013. máj. 27. 10:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Én erős fájdalomra az advil ultra fortét javaslom,nekem implantáció után meg bedurrant fognál is egész hatásos volt.Mellesleg tényleg nem normális ennyi idővel a foghúzás után a fájdalom(nekem a legutóbbinál minimális kellemetlenségem volt utána,csak az előző vésés után fájt rohadtul aznap),biztos begyulladhatott a foghúzás helye.
2013. máj. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1 hét után már nem szabadna ennyire fájni, ott vagy erős gyulladás van, amit majd a gyógyszer 4-5 nap után levisz, vagy neked is benne maradhatott egy gyökér, én már jártam így. Ilyen nagy fájdalom eseteén egyedül a Donalgin segít, de az csak receptre kapható.
2013. máj. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!