Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog miatti végtagfáj...

Bölcsességfog miatti végtagfájdalom elmúlik, ha kihúzatom?

Figyelt kérdés

Nem biztos, hogy attól fáj, de olvastam, hogy attól is lehet, bedagadtak a jobb oldalt a nyaki nyirokcsomóim is, igaz már napok óta nem fájt a fogam.

A térdeim viszont eléggé fájnak, főleg ha lépcsőzök, most már a jobb csuklóm is fáj.

Ha kihúzatom a fogamat akkor ezek is elmúlnak? (ha tényleg attól voltak?


2013. máj. 28. 07:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet attól, mandula, bölcsességfog furcsa dolgokat tud csinálni. Nekem a térdem fájt piszkosul, nem tudtam lépcsőzni rendesen, kivették a mandulámat és a kórházban vettem észre 3. nap, hogy simán megyek a lépcsőn is, nem fáj a térdem.
2013. máj. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esélyes, ismerősnek a bokája volt állandóan bedagadva, góckutatásnál kiderült, hogy van egy gyulladt foga (nem is fájt neki), kikapták, a bokája is helyrejött.
2013. máj. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A bölcsességfogak általában így is-úgy is eltávolításra kerülnek. Nekem még 3 vár arra hogy kiszedjék. Mivel gyulladást okoz, így lehet összefüggés. A fájdalmat jobban érzi az ember.
2013. máj. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!