Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hétvégén és tegnap fájt a...

Hétvégén és tegnap fájt a fogam, de ma már nem, menjek el fogorvoshoz most vagy 2 hetet kibír?

Figyelt kérdés
Van egy sejtésem, hogy gyökérkezelés lenne, mert már tömött fog, ami elkezdett szuvasodni megint..A fogorvostól mindig is iszonyatosan rettegtem, nem tudom, hogy mivel teszek rosszabbat, ha elmegyek és azért durran be vizsga előtt, vagy pont így fog megfájdulni..
2013. máj. 28. 11:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én elmennék a helyedbe a fogorvoshoz,mert még lehet ,hogy megmenthető. Inkább egy gyökérkezelés mint ,hogy ki keljen húzatni.
2013. máj. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Két hét múlva mindenféleképpen elmennék, csak nem tudom, hogy kibírja-e addig, vagy most kellene inkább, hogy vizsgára tudjak készülni..
2013. máj. 28. 11:56
 3/13 anonim ***** válasza:
Inkább menj most ,mert ha hétvégére vagy esetleg a vizsgán fájdul meg az még rosszabb lesz.
2013. máj. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem tudhatod, hogy éjszaka fog-e megint fájni... inkább átvirrasztott-szenvedett éjszakákat szeretnél?

Gyökérkezeléstől nem kell félni, csak normális orvoshoz menj.

2013. máj. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én is elmennék a helyedben.

Inkább nézzen rá, kezdje el a gyökérkezelést, mert ki tudja, hogy 1 vagy 2 nap múlva nem fog-e újra elkezdeni fájni, netán még annál is jobban.

Én vártam az egyik fogammal, mert egyszerűen a többi fogam mindig súlyosabbnak tűnt, az maradt volna majdnem utoljára. És húzás lett belőle.:(

2013. máj. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, lehet el kellene menni akkor, csak ahhoz erőt is kell gyűjtenem, mert borzasztóan félek.. Mondjuk mivel most nem fáj, lehet nem is fogadna, csak időpontot kapnék, ami viszont közelebb lenne a vizsgához. Csak nem tudom, volt már olyan, hogy magától elmúlt..jó kérdés, hogy most miért csöndes..
2013. máj. 28. 12:30
 7/13 A kérdező kommentje:
Gyökérkezeléstől félek egyik legjobban, nekem nagyon fájt :/
2013. máj. 28. 12:32
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha annyira félsz egyedül elmenni kérj meg valakit ,hogy kísérjen el. Csak úgy mondom ,hogy a gyökérkezeléstől vannak rosszabb dolgok is ,ki fogod bírni. Biztos nem vagy már kis gyerek ,szedd össze magad és menj el a fogászatra.

Mond azt ,hogy hétvége óta fáj a fogad és azonnal elfog látni ,ilyenkor nem küldhet el.

2013. máj. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Gyökérkezelés nekem még sose fájt, kétszer volt amúgy. Elsőre egy teljesen gyulladt fogat kezeltek, majdnem elaludtam a fogorvos keze alatt, mondjuk több szurit is kértem, mert eleinte nem akart érzéstelenedni a gyulladás nagysága miatt. Alatta semmit nem éreztem, utána már nem volt kellemes érzés, de szerintem nem szabadna fájnia egy gyökérkezelésnek.
2013. máj. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Rendben, holnap reggel-délelőtt elmegyek, bár nagyon félek..Köszi mindenkinek :)
2013. máj. 28. 16:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!