Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagyon erős fogfájásra hatásos...

Nagyon erős fogfájásra hatásos csillapítás? Gyo. Rs válaszokat kérnék ha lehet, megőrülök, az ájuáls szélén állok . Az ügyeleten gondolkozok. Holnap megyek fogorvoshoz.3 gyógyszeren vagyok túl. Segítséget kérnék

Figyelt kérdés
2013. máj. 15. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Amikor már bőgtem és azon gondolkodtam hogy kihúzom a fájó fogamat, akkor a szegfűszeg rágcsálása enyhítette. Elzsibbasztott.


Milyen gyógyszert vettél be?

2013. máj. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szegfűszeg nekem is bevált. Vagy házi pálinkás öblögetés.

Ne nyeld le a gyógyszerekre!

2013. máj. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
már én is sírok a fájdalomtól, 2 panadol és egy algopirint, ezen kívül már jól megmostam, és egy kis alkohollal is öblögettem, és semm
2013. máj. 15. 20:21
 4/6 anonim válasza:

Algopyrines oldatos injekció! Kis üvegcsébe van, meg kell inni.

Az alkoholos öblögetés is jó, de nagyon vigyázz vele! Amikor nekem fájt és ezt csináltam, nem gondoltam arra, hogy ha nem nyelem le, akkor is szívódik fel, és gyógyszerre az alkohol nem a legjobb.

Nekem még a Donalgin is bevált, de ez azt hiszem, csak receptre kapható.

Amúgy meg tudom, hogy hülyeség, de ne gondolj rá. Tereld el a figyelmedet. Ha ezen rágódsz, azzal csak energiát adsz a fájásnak.

2013. máj. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor talán ne gondolkozz hanem menj el fogorvoshoz!..sajnos valószínű magától nem fog meggyógyulni egy ilyen fájdalom fölösleges várnod es szenvedned! Tudom mindenki a saját fogorvosához szeret járni de a többi is tud segíteni. A fájdalomcsillapítókkal még ha váltogatod is 3 órát ki kell bírod köztük. Ha nem megy akkor nem túl ésszerű várakozni....
2013. máj. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
a Flector hatásos...
2013. máj. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!