Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Vegetáriánusok milyen fogkréme...

Veronka34 kérdése:

Vegetáriánusok milyen fogkrémet használhatnak? Több helyről hallottam, hogy néhány fogkrém tartalmaz állati eredetű összetevőket, melyek eredete a termékek címkéiről nem mindíg derül ki. Egy fogkrémet már találtam, de kipróbálnék más márkákat is.

Figyelt kérdés

2013. máj. 30. 23:39
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
A fogkrémet nem kell lenyelni.
2013. máj. 31. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Antispecista ***** válasza:

Szia! A kerdes tenyleg kisse pontatlan. Vegetarianus: aki nem eszik allatokat. Vegan: aki nem hasznal semmilyen allati eredetu termeket (a taplalkozason tul sem) - ilyen szempontbol van ertelme a kerdesnek, de legalabb a fogalmakkal mi vegak/veganok legyunk tisztaban! :)

Ami a lenyeget illeti, nekem ez regota bevalt: [link]

Vegan es allatokon nem tesztelt. Kell ennel tobb?! :)

2013. jún. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a tippet! Mar mas is emlitette a Himalaya fogkremeket. En eddig Sante Dental Med fogkremet hasznaltam, de nem nagyon vagyok megelegedve vele, ugyanis a foginygyulladasomra nem sok hatassal volt.
2013. jún. 7. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!