Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyulladt fog húzása?

Gyulladt fog húzása?

Figyelt kérdés
A jobb oldalt a felső fogsoromba a legutolsó fog ínyénél keletkezett egy nyílás még pár hete, amin keresztül azóta távozik a genny. A fog nem fáj, de tegnap felfedeztem, hogy ha oldalról megnyomom, akkor viszont fáj. Szóval gyanítom azzal van baj, és nem a mellette lévővel. Valószínüleg ki fogják húzni, amitől eléggé tartok, ugyanis 2 hete fejeztem be egy dalacin kúrát, ami nem vitte le. És elvileg a gennyes fog húzása fáj. Mire számítsak?

2013. máj. 31. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
hátén úgy tudom hogy gyulladt fogat nem is szabad kihúzni . nekem legalábbis nem hízta ki úgy a doki..meg én tényleg úgy tudomh nem szabad.
2013. máj. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És a doki hogy fogja levinni a gyulladást?
2013. máj. 31. 19:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért fáj jobban, mert az érzéstelenítő nem tudja megfelelően kifejteni hatását gyulladásos közegben. A bátyám 2 hete húzatott mérsékelten gyulladt fogat, azt mondta jobban fájt, mint a sima foghúzás, de ki lehet bírni, rosszabbra számított.
2013. máj. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem tegnap húzták ki a gyulladt fogam. Bírom a fájdalmat,de úgy fájt mint mèg soha semmi. A gennyet nem tudják elzsibbasztani,szóval ugyanúgy fáj mintha nem érzéstelenítették volna el.(Pedig 2db injekciót kaptam). Foghúzás utáni este fájdogál a helye,de az már nem olyan vészes. Nem ijesztgetés képpen,de ha gyulladt a fogad erre azért jobb ha felkészülsz.
2014. okt. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem ma húztak gyulladt, gennyben levő fogat napok óta nem bírtam már aludni miatta, elmentem magánorvoshoz, felvágta a gyulladásnál majd kihúzta, az érzéstelenítő szerintem nem hatot semmit mert akkorát nyögtem húzás közben, hogy az elképesztő... nagyon nagyon fájt.
2016. nov. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!