Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogkő miatt lehet pattanásom?

A fogkő miatt lehet pattanásom?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Néhány fogamon található fogkő. Nagyon rég óta kűzdők a pattanásokkal, nem tudom, hány féle kencét kipróbáltam már, voltam bőrgyógyásznál is aki méregdrága gyógyszert írt ki ami szintén hatástalan volt. olvasgattam, hogy mik lehetnek a kiváltó okok, és küzte van a fogak egészsége is. Természetesen napi rendszerességgel mosok fogat, de ennek ellenére is van rajta fogkő. NAgy részt a állkapocs vonalában jönnek elő a pattanások.


18/F



2013. jún. 4. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:

A fogköveket érdemes leszedetni, de sajnos úgy tűnik te hajlamos vagy rá, sokaknak van megfelelő és rendszeres szájápolás mellett is.

A pattanások szerintem a te korodban teljesen normálisak, valószínűleg akkor is ott lennének, ha nem lenne fogköved. Milyen jellegű pattanásaid vannak? Ha esetleg fel tudnál tölteni egy elfogadható minőségű fotót az jó lenne, könnyebbe lenne tanácsot adni és terméket ajánlani.

2013. jún. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Javarészt az állkapocs vonalában vannak. Régebben voltak a homlok két oldalán is amiknek a nyomai látszanak is még de onnan eltűntek. Ha hazaérek teszek fel egy képet. Meg a szám körül jön elő egy egy néha. Köszönöm a valaszt, délután mutatom a képet. Szép napot.
2013. jún. 5. 07:44
 3/5 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


[link]


Mint ahogyan írtam is a állkapocs vonalában...

2013. jún. 5. 15:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Fogkőtől nem lehet, viszont nincs gyökérkezelt vagy tömött fogad? Mert góctól lehet.
2013. jún. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az iskola által évente megyünk fogorvoshoz, de nincs lyukas fogam és tömött se. Eddig egyszer volt jó pár éve fogkő leszedés és ennyi.
2013. jún. 6. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!