Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogkő eltávolítás után egy...

Fogkő eltávolítás után egy nappal, vérezhet az ínyem?

Figyelt kérdés

Eddig nem nagyon figyeltem a fogaimra. Most így 30 éves fejjel leszedtek 8 évnyi fogkövet. Mondta a doki hogy mélyre kellett kotornia, és hogy vérzik, de még mindig vérzik az ínyem és nem is kicsit, két helyen a bal felső leghátsó, és a bal felső egyes.

Tanács hogy hogyan mulaszthatom el a vérzést.



2013. máj. 17. 14:03
 1/5 anonim válasza:

Nekem is nagyon fogkövesek a fogaim, évente/félévente járnom kell levételre.

Nekem 2-3 napig szokott vérezni.

El fog múlni. Nem csoda, hogy vérzik, főleg ha tényleg ennyire megkínzott.

2013. máj. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nem kínzott mert semmit nem éreztem belőle... az egész szájüreget érzéstelenítette... hatott is vagy 4órán keresztül. :D

Viszont tény hogy voltak érdekes nézések, meg hmmmögések miközben csinálta. XD

Most sem fáj csak éppen dolgozok, és elég furcsán néznek néha kollégák. :D

2013. máj. 17. 14:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hete volt életemben először fogkő leszedésem .Ezen az orvos is csodálkozott ,mert egyáltalán nem volt sok a fogkövem .Akkor vérzett amikor csinálta,de utána egy órával már egyáltalán nem . Öblögess szájvizzel ... más ötletem sajna nincs ,vagy hivd fel a dokit,hogy mit tegyél .
2013. máj. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Beszéltem dokival is, ő azt mondta pár napig vérezhet. :(

2013. máj. 17. 15:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Naná, hogy vérezhet! Az íny helyett fogköved volt, azt lekaparták, ami alatt seb keletkezik így. Ennek kell begyógyulnia, ami pár nap.
2017. nov. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!