Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ajánlanátok Budapesten megértő...

Ajánlanátok Budapesten megértő fogorvost? Még diák vagyok.

Figyelt kérdés

2 Fogam kellene kihúzni, mindkettő rossz, az egyiket lehet menteni is lehetne, de kevés a hely, és ha még nő egy bölcsességfogam felül is, akkor biztosan nem férnek már meg. A másik alsó 6os fog, ami nagyon régóta ugyanúgy rossz már, a 4 gumóból 3 már meg sincs, szóval a húzást vagy bírja egyben, vagy külön a 2 gyökeret kell.


Köszi a válaszokat, sajnos volt gyerek koromban egy szakasz, amikor nem mostam fogat.

Azért írtam, hogy diák vagyok, mert így bizonyos szolgáltatások ingyenesek ha jól tudom.



2013. jún. 5. 00:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen az a megértő fogorvos?


A Clinidentet a Tutaj utcában tudom ajánlani és ott dr. Miskolczi Dórát, de ők magánklinika, TB-vel oda nem jutsz el. A szájsebészük valamelyik kórház főorvosa, szóval ha a torlódás miatt rá van szükség, ott is remek kezekben leszel.

2013. jún. 5. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Maszekot én is tudok ajánlani. De ott 10-14.000. ft egy tömés. Egy fogműtét: (ha ki kell szedni, de nem csak húzni, hanem kioperálni) az 25.000. Ft.

Ha el akarsz menni ingyen, akkor a Szentkirályi utcába menj, de ne várd, hogy kedvesek lesznek Veled. Általában öten körülállnak és üvöltöznek veled, mintha valami rablógyilkos lennél. (Csak egy az orvos, a többi valami nővér féle. Gondolom: betanulnak.)

Én a helyedben ott kezdeném, hogy elmennék a család orvosomhoz, hogy adjon beutalót vagy küldjön el egy fogorvoshoz. Általában ez a SOTE a Szentkirályi utcában. Ui.: a munkát megcsinálták rendesen, csak közben lelki sérüléseket szenvedtem, mert nem szoktam meg, hogy nem érzéstelenítenek komolyan meg üvöltöznek, amikor én kedves vagyok. Én spec. elájultam a fájdalomtól, de azt mondta a doki, hogy nem érnek rá a fájdalomcsillapítással foglalkozni, mert kint sorban ülnek a betegek és nincs idejük. Hiába mondtam neki 1 mp-cel a beszúrást követően, hogy sajnos: nem zsibbad.

2013. jún. 5. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez így van , ahogy előttem is írták! Tb-re csak a Szentkirályiba vagy ahová tartozol Sztk rendelőben csinálják meg! De ott is kell fizetni valamiért! Ezt kérdezd meg! Ha szeretnéd,hogy emberi módon lássanak el akkor az sok pénzbe kerül, de hidd el megéri! Állítólag a Szentkirályiba is vannak normális dokik csak hát azt ki kell fogni. Ha kedves,segítőkész jó magándokit szeretnél írj privátot.
2013. jún. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én mindig kifogom a jó dokikat. Múlt évben kezdték kimütteni a bölcsesség fogaim a SOTE Fogászati klinikáján és egy nagyon kedves fiatal doktornőt(Sulyok Lili) kaptam, a többi orvos semt tünt vérengző vadállatnak:). Egyedül első alkalommal a kartonozót nehéz kivárni sajnos nem olyan gyors. A fájdalom küszöböm elég kicsi zés mimdig kézfelemeléssel jeleztem ha esetleg fájt (4műtétből 1szer kellett de akkor tényleg hosszadalmasra nyúlt)
2013. jún. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!