Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Létezik fogorvos, akinél...

Létezik fogorvos, akinél lehet részletre fizetni Budapesten? ( mint egy áruhitelnél ). Illetvea XI. ker Gyógyírnél melyik fogorvost ajánlanátok, aki értelmes és megértő?

Figyelt kérdés
Elhanyagoltam a fogápolást az elmúlt időben, ráadásul a genetikai adottságaim se jók e téren, így sok a lyukas fogam és van 3 letört is. Pár hete pedig elestem bringával és kb a felénél letört egy metsző is.... Gondolom ez nem 2 fillér lesz, ezért keresek erre megoldást.
2012. jan. 8. 01:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Sajnos én is a Gyógyirhez tartozom. Egy éve járom a fogorvosait. Egyik sem mond még hozzávetőleges árat sem. Pedig nagy kezelésről lenne szó.

Részlet? Hát, gondolom jót nevetnének ezen az ötleten, ha még árat sem mondanak.Viselkedésükről inkább nem írok.

Utánanéztem, ez teljesen szabálytalan.De megtehetik.

Figyeld az OEP lapját, most teszik fel az Ellátások link alatt az ezévi fogászati támogatásokat.

Próbáld meg dr Veszely Pétert, Hengermalom u. 2.tel:2063963

Ő alapitványi+OEP-es fogász.

2012. jan. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!