Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerül a legolcsóbb...

Mennyibe kerül a legolcsóbb fogszabályzó felső fogsorra esetleg képet is tudtok küldeni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 5. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
a legalacsonyabb a 10000-20000 között!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2013. jún. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23000 a sima fém, van fehér, ami nekem van most, az abból állt, hogy 23ezer a sima és az első hatra a fehér, ami 40 ezer, tehát összesen 63 ezer és ez egy fogsor, de sztem válaszd a simát, mert nem nagy dolog a sima fém, jó mondjuk annnyival jobb, hogy a brekettek szélei nem olyan élesek, könnyebben meg lehet szokni
2013. jún. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fontos, hogy az előző válaszolók állami támogatással fizettek ennyit, mert 18 alattiak. 18 éves kor felett egy sima fém a legolcsóbb helyen 75000 ehhez hozzátartozik még, hogy ritkán szabályoznak egy fogívet, mert be kell állítsák a harapásod. Tehát alsó és felső szabályozás 75-75 ezer. A havi állítási díj 5 ezer fogívenként. Körülbelül 3 havonta ívcsere ami 10-10 ezer ívenként. Tehát a fogszabályozás felnőtt korban 2 év alatt kb 500 ezer forint. Egyéb költségek lehetnek még kb 100 ezer forint értékben.
2013. jún. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Nekem fél éve tették fel. Eddig kb 230 ezernél járok. 29/F
2013. jún. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Nem támogatással. 22 vagyok. Nincs semmi támogatás. 23ezer a sima fém készülék, az orvosi díj meg 120ezer és 5 ezer alkalmanként. Ha 18 év alatti vagy akkor elég sokat kell rákölteni. Én eddig kb. 240ezret fizettem ki egy fogsorra és még nincs vége.

2013. jún. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én még a támogatott időszakban tettem fel, ott tényleg olyan 20-30k között volt a felső rész. De az egyszeri összeg, utána a TB állja. Bár az "SZTK-s" fogszabályzás nem feltétlenül olyan professzionális, mint egy magánrendelés, ahol kinyalják a seggedet is, csak hát tíz-tizenötször annyiba kerül.
2013. jún. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem 23 ezer volt csak felülre a sima fém (2010-ben), néha kellett még 3-4 ezret bevinni másik fém ívért, és mikor betöltöttem a 18at, utána a kezelésekért kellett volna 8ezres csekkeket feladni, de nekem már csak 2-3x kellett menni, úgyhogy nem adtak csekket, hanem kézbe adtam 4ezer ft-ot.
2013. jún. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!