Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi segíthet? ínygyulladásom...

Mi segíthet? ínygyulladásom van, és 2 lyukas fogam van de ez nem elég mert minden fogmosáskor vérzik az ínyem . Valaki valamit tudna ajánlani? 16 / F

Figyelt kérdés
3 hét múlva megyek angliába szóval még előtte szeretném elintézni , nagyon utálom a fogorvost de ezt már muszáj elintéznem ! zavar hogy mindig vérzik a fogam ... ha jól tudom gyulladt ínyre nem kéne injekció ... ja és utálom természetes az injekciót és a fogorvost is , de muszáj ... 2 évvel ezelőtt tömték elöl a fogamat , de később kiesett a tömés emiatt nem is szeretem volna többet vissza menni mivel úgy is csak jobban elrontják .

2013. jún. 5. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
A gyulladt ínyt valószínűleg fogkő okozza,le kell szedetni,meg a kiesett töméseket is pótolni,anélkül tönkremegy a fog.
2013. jún. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is sokat vérzett ,elmentem fogorvoshoz leszedte a fogköveket és azóta nem vérzik! Ha van rossz fogad minél előbb csináltasd meg, mert később sokkal nehezebb lesz ! Tapasztalat hidd el!
2013. jún. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha azt a két lyukas fogat kezelné orvos, akkor megszűnne a gyulladás is a szádban, ami bántja az ínyedet is. Angliában még nehezebb lesz fogorvost keresni, és gondolom jóval drágább is. Mit csinálsz ha kiérsz és elkezd fájni másnap az egyik lyukas fogad? Menj el még itthon dokihoz szerintem.
2013. jún. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
termeszetesen elment :) betomte a fogamat , leszedte a fogkovet es most mar jobb ! meg 1x vissza kell mennem egy fogat betometni az egeszben az volt a poen hogy annyira omlot a ver a szambol hogy megszedultem de utana vissza ultem es megcsinaltak :) az injekciot meg alig erezetem
2013. júl. 3. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!