Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan tudok másik körzeti...

Hogyan tudok másik körzeti fogorvost választani? A kiválasztott új fogadna, már csináltattam ideiglenes lakcím kártyát is, de nem elég. Ezért nem fogok más utcába költözni a városban, hogy másik állandó lakcímem legyen. Van megoldás?

Figyelt kérdés

2013. jún. 7. 11:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem igazán értem. Ideiglenes lakcímmel is el kéne fogadni. És ha az orvos fogadna,akkor ki nem engedi?
2013. jún. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Még csak ideiglenes lakcímkártya sem kell.

Ugyanis ha máshová szól az állandó lakcímed, de te választasz egy fogorvost, aki át tud téged venni, akkor átvesz és ennyi.

Fogorvosnál is úgy működik, mint a háziorvosnál.

Szabadon választhatsz.

A férjemnek is másik fogorvos körzetébe szól a lakcímkártyája, állandóval és most vette át az én fogorvosom (nekem más az állandóm, csak a tartózkodásink egy).

2013. jún. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!