Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szentkirály utcai fogászat...

Znorbiz kérdése:

Szentkirály utcai fogászat működik még? Stomatológia?

Figyelt kérdés

www.stomatologia.hu


Neten azt írja 2013 Március 31, -én jogutóddal megszünt. Ha valaki tud elérhetőséget megköszönném. Esetleg más hasonló ingyenes korrekt fogászatot pesten. Sajnos itt csepelen 2x törték szét a fogamat fúrás, ill. húzás alkalmával, majd a csepeli szájsebészeten érzéstelenítő nélkül akarták kihúzni a beletört fogamat. "Jelenleg nincs is szájsebészet Csepelen" (nem lep meg)



#fogászat #Szentkirály #stomatológia
2013. jún. 12. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
A mészárszékre gondolsz ? :S Igen úgy tudom működik ....
2013. jún. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen működik. Ott van a 24 órás ügyelet,de délelőttönként 11-ig beutalóval lehet menni a Honvádkórházba is.
2013. jún. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem elég pozitív a tapasztalatom a Szentkitály utcai fogászattal, kaptam injekciót húzás előtt :), a tömés is jól sikerült, vagy lehet a helyi fogászat után tűnik csak jónak. De ha valaki tud jobbat, az is jöhet. Köszönöm az eddigi válaszokat.
2013. jún. 12. 12:06
 4/5 anonim ***** válasza:
a honvédban jó a fogászat és a szentkirályiban az oktatási centrumot próbáld meg.
2013. jún. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy működik,most Fogászati és Szájsebészeti Oktató Intézet a neve.Az Oktatócentrum csak du. 4-ig van asszem,ez fél 8-ig.
2013. jún. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!