Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Félek a foghuzástól? Mi a...

Félek a foghuzástól? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Van 2 nagyon rossz fogam. Épp csak a gyökér van. Egyiket már megprobálták ki huzni, de az az orvos nem tudom mit csinált, de az érzéstelenitő semmit nem használt. Más dokihoz járok és azt mondta, hogy ki fogja huzni. Van félnivalom? Azota a probálkozás óta a foghuzást nagyon rühellem...

2013. jún. 16. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

én is féle a fogdokiktol, nekem pl furásnál nem hat tökéletesen a szuri tökmindegy mennyit kapok. beleüt a hideg vagy nem tom, de ha nem pörgök rajta hanem elmegyek nagy levegö és nyugi akkor sokkal jobb lesz.


vannak rossz dokik is, páromnak is az én dokim simán kiszedte a fogmaradványait amit az elözöje beletört és közölte h szájsebész...


félnivalo mindig van hisz ki vagy zsolgáltatva ki tudja jo e a doki. de az tuti h nem érdeme.s minél jbban rápörögsz s félsz annál esélyesebb a rossz élmény. amiota sikerül nagyjábol lazán vennem a fogorvost mosolyogva távozok.

2013. jún. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Először le fogják róla darálni az ínyt és az ínyben lévő résznél megfogva fogja kihúzni. Ha jól el van érzéstelenítve akkor nem fáj, csak kellemetlen érzés.


Egyébként az az érdekes hogy utána sem vészes az ínydarálás, és gyorsan begyógyul.

2013. jún. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyébként ha a doki nem egy kontár akkor ránéz a kihúzott fogra és meg tudja állapítani hogy van e beletört rész. Ha van akkor ehhez is létezik egy megfelelő fogó és azt is ki tudja szedni.
2013. jún. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 lencsefőzelék ***** válasza:
100%
Én meg a vérvételtől félek, úgyhogy nem is megyek vért adni. :)
2013. jún. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Hát ez a doki szerintem jól csinálja a dolgát, szuri elött sprayel elérzéstelenitti a szuri helyét. :)

2013. jún. 17. 07:55
 6/6 anonim válasza:
Szerintem nem kell félned a foghúzástól és a fogorvosoktól se.Én például nagyon szeretem őket,annak ellenére is hogy nekem is húztak már fogat.Kihúztak már 4 fogamat a fogszabályzó miatt,most pedig mind a 4 bölcsességfogamat kellet kiszedetnem a szájsebészeten,mert az alsók ferdén álltak, és egyik se nőtt ki. Keress olyan fogorvost aki szimpatikus és megbízol benne,így ha bármi kérdésed van nyugodtan fel tudod tenni. :) Az érzéstelenítőt meg valószínűleg nem jól adta be,azért nem használt.
2013. júl. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!