Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen fogkrémet javasoltok...

Milyen fogkrémet javasoltok erre a problémára?

Figyelt kérdés

Hiába mosom a fogom, és egyszerűen néha elég sárga valamelyik területeken! és a két első fogam alján átlátszó egy kis rész, szóval meg van törve vagy én nem is toom hogy fogalmazzam,(elvan vékonyodva úgymond)

pedig nem is dohányzom, nem iszom kávét sem.

Tudtok valami jó fogkrémet?


2009. okt. 11. 15:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Inkább fogorvost keress, az többet segit.
2009. okt. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is el van vékonyodva. Én most megyek majd fogdokihoz, elvileg ő tud vele kezdeni valamit.
2009. okt. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem az alsó, kicsit áttetsző részen bmilyen hihetelen segített a Ca tabletta, felépült tőle. Saját találmány, szabadalmaztatom, még a fogdokikat nem világosítottam fel erről, bár nem nagy biznic...
2009. okt. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elmex!Nekem detto uez volt es az Elmex helyretette.
2009. okt. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos az elmex ne hozta rendbe, de most sensodyne pronamellel próbálkozom. A sote fogászatán ezt ajánlották. Majd elválik. Mindenesetre az íze borzalmas.
2009. okt. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezzel felesleges fogorvoshz menni mert cska a pénzed megy rá...


Használj ELMEX fogkrémet és Bedörzsölő zselét!!!


A gyógyszertárban lehet csak kapni a kettő együtt kb 5 ezer ft de nem olyan mint egy átlagos fogkrém!! Kb 40 nap múlva már érezni fogod a hatását!!!


A fogérzékenység ellen is hatásos, sokkal több fluorid van benne mint egy hagyományos fogkrémben a zselét csak hetente egyszer ajánlott használni a fogrémet naponta max 2x !! Mivel különleges öszetétele van és speciális aminfluorid tartalma ezért drágább mint egy sima fogkrém viszont ennek legalább hatása is van..

2009. okt. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az elmex akkor igazán hatásos ha a zseléjével használják, ezt nem mindig mondják el a fogorvosok se...
2009. okt. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat:)
2009. okt. 11. 16:33
 9/9 anonim ***** válasza:
az hogy a fogad szele attetszo az egy teljesen normalis egeszseges dolog. a fog metszo elenel a fog szerkezet csak zomancbol all ami attetszo az inyhez kozelebbi resz nel pedig zomanc es alatta dentin van ami opak ezert ott nem attetszo a fog. ezt a dolgot egyaltalan nem kell kezelni. ez a normalis.
2009. okt. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!