Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » El tudja vki mondani, milyen...

El tudja vki mondani, milyen mikor a fogszabályozót felteszik, mikor húznak rajta, mikor gumit cserélnek? Milyen élmények? Milyen gyakran cserélnek gumit, milyen gyakran húzzák? Fáj? Help me plase!

Figyelt kérdés

2013. jún. 18. 23:21
 1/6 anonim ***** válasza:

A kis tappancsokon levő gumira gondolsz? Nekem csak akkor raktak másikat, mikor lejött az egyik tappancs. Nem cserélik azt nagyon. Mikor húznak az egyáltalán nem fáj, csak az utána levő napokban nehéz enni, mert az egész állkapcsod sajog, de maga a művelet nem rossz. :)

A fogszabályzó önmagában nem nagy cucc, csak az állítás utáni napok nehezebbek, de az sem vészes. :)

2013. jún. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja, bocsi, hogy milyen gyakran húzzák? Nekem háromhavonta kellett mennem, akkor húztak is rajta mindig.
2013. jún. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És azzal a befőttesgumi szerű gumival,amit az alsó és felső fogsorra erősítenek,hogy közelebb huzza őket egymáshoz lehet beszélni?
2013. jún. 19. 09:12
 4/6 anonim válasza:
Lehet beszélni de azt csak akkor lehet megoldani ha alul is és felül is van fogszabályzód. Nekem havonta kell húzásra mennem és az utána következő napok elég durvák az egész állkapcsom fáj.
2013. jún. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Milyen mikor felteszik?

Abszolút nem fáj! Lefújják valamivel, az a valami nagyon savanyú! :D A felsőnél nagyon éreztem az alsónál egyáltalán nem! Utána a kis breketteket egyesével felragasztja, uv lámpánál köt meg a ragasztó! Utána fura lesz, mert olyan érzésed lesz hogy teli van a szád! Fájni fog és feszíteni, abszolút kibírható! Rágni, harapni egy pár napig nem fogsz tudni mert érzékenyek lesznek a fogaid és fájni fognak! Nyugi, pár nap és elmúlik! :)


Gumi cseréről nem tudok nyilatkozni, mert nekem nem olyan típusú van! Amikor húznak: na az olyan mintha összehúznák a fejedet! :D Érzed hogy egyre jobban feszül! Ezután megint fájhat pár napig! De a végeredmény kárpótolni fog! :)


Én 4 hetente járok!


A gumizásról sem tudok még nyilatkozni, de én is fogok kapni! Az a harapásodat fogja helyrerakni!


Pont holnap megyek aktiválásra! Tudom hogy fájni fog utána, de mégis várom! :)

2013. jún. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 madacakuk válasza:
nekem is havonta húzzák és utána 2 napig nem bírok rendesen enni mert fáj ráharapni... de közben semmi extra
2013. jún. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!