Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ez a gyógyulás folyamata,...

Ez a gyógyulás folyamata, vagy nemnormális?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy kicsi az esély, hogy épp egy szájsebész olvassa a kérdést, de hátha történt már mással is hasonló eset.


Szóval már több, mint egy hete ráharaptam a számra, miközben ettem. Nem gyógyult be, mint máskor, hanem nőtt ott egy kis csomó, begennyesedett, begyulladt. Pár nap múlva elmentem szájsebészetre. Ott egy kis bemetszést csináltak a "csomón", de állítólag nem jött ki belőle genny. Másnapra eszméletlenül feldagadt az egész arcom, kb teniszlabda méretű pukli lett rajta, azt mondták, hogy csak azért, mert megbolygatták. Közben bent tartottak, 4 napig infúzión kaptam az antibiotikumot. Kicsit lappadt, hazaküldtek, írtak fel antibiotikumot. Nagyon ideges vagyok, mert ez az egész már lassan egy hete volt, és még mindig majdnem egy diónyi érzékeny, nagyon kemény csomó van az arcomban. Azt hittem, hogy majd kijövök, pár nap és elmúlik, de semmi nem változott, mondhatni még keményebb és nagyobb lett, mint volt. Ez mitől lehet? El fog múlni? Mivel borogassam? Előre is köszi, ha bárki tud erre bármit mondani.


2013. jún. 19. 12:49
 1/1 Thor42 válasza:
Jeges borogatás az jó a duzzanatra meg irass fel magadnak gyulladásra gyógyszert az talán csökkenti
2013. jún. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!