Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mütéti uton el kell távolitani...

Mütéti uton el kell távolitani a bölcsességfogam (Fölső), altatásban végzik mert a doki szerint lehet csontot is kell furni-vésni mert nagyon fent van és keresztben ráadásul, hogy zajlik egy ilyen mütét?

Figyelt kérdés
Azt mondták hogy lehet hogy még a 7-es fogam is rámegy mert annak a gyökerénél van a 8 -as és a 6-ost is lehet ki kell szedni mert azt meg gyökérkezelték de még mindig fáj nem tudok rágni vele,a ct kimutatta hogy egy tű vége bennemaradt amikor gyökérkezelték és valoszinüleg azért fáj még,de nem tudjom hogy ki lehet e azt szedni mert a szájsebészeten azt mondták talán valami mikroszkopos kütyüvel de az sem biztos és ha nem akkor azt is kihuzzák.De akkor ha csont is roncsolodik nem tudnak implantátumot betenni elöbb a csontot kell helyreállitani de honnan vesznek csontszövetet amivel potolják a hiányzó részt?Azt is mindjárt a mütétnél megcsinálják?Aki volt már ilyen helyzetben megirná a tapasztalatait?Menyi idő mire meggyogyul és mikor lehet dolgozni a mütét utánn?
2013. jún. 21. 11:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Jobb ha az ilyen kérdéseket az orvosodnak teszed fel, hiszen ő látta a ct-det, ő vizsgált meg. A csontpótlást most nem fejtem ki, de itt olvashatsz róla részletesebben: [link]
2013. jún. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia ! Túl vagy már a műtéten ? Nekem most 9.-én lesz ,szintén altatásban .Alsó bölcsességfog feltárásban ,felső bölcsességfog + 4 tömés .
2013. júl. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!