Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Baj ha a kihúzott fogam helye...

Baj ha a kihúzott fogam helye gennyes? Fáj is nagyon.

Figyelt kérdés
Felső fogsor,szemfog mellett (hátrafelé)

2013. jún. 22. 09:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, baj. Menj vissza, kitisztítja és ad antibiotikumot. Egy nyílt seb, nem jó jel, ha gennyes. Az is lehet, hogy benne maradt egy fog darabka és az gyulladt be. Ha szerencséd van, kilökődik magától, de sokáig tart és addig fájni fog.
2013. jún. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem csak kipiszkálta de nem tisztította mással.Az nagy probléma? Egyébként én is úgyérzem hogy benne maradt egy fogszilánk de aztmondta a doki is hogy ki fogja lökni.Sajnos már egyre kevésbé érzem a fogdarabot... lassan benövi az ínyem. MIT CSINÁLJAK? MAGÁNORVOS MUSZÁJ? :S
2013. jún. 27. 19:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Amit az ínyben a nyelveddel éreztél, az nem a fogdarab, hanem az állkapocs csontja, normális, hogy benövi az íny. A fogdarabot mindenképp ki fogja lökni a szervezet, nekem 1 hónapba telt. Én anno nem is tudtam, hogy attól fáj és érzékeny, hogy fogszilánk van benne (azt hittem még nem múlt el teljesen róla a gyulladás), de aztán evés közben váratlanul kibújt.

Ha nagyon fáj és az sztk-s dokid nem csinálja meg, akkor menj a Szentkirályi utcába a szájsebészetre és megcsinálják ingyen

2013. jún. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!