Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért most érzem furának?...

Miért most érzem furának? Fogkorona bal felső 5-ös 1 db

Figyelt kérdés

Mindenki mondta, h az első hónapban fura lesz a korona, nekem semmi gondom nem volt már másnap, azóta sem. Imádtam.

Tegnap óta érzem azt, amit eddig kellett volna és most olyan másfél hónapos a korona. hogy nem a sajátom, meg, hogy le akar csúszni, meg meggymag érzet.

Nem hiányzik belőle semmi, nem fáj, se hidegre se melegre nem érzékeny, fogmosásnál viszont olyan "ez nincs a helyén" érzésem van, vagy ha a nyelvem oda ér, különösen az alsó része, vagy mintha lágy lenne. Nem tudom megfogalmazni jobban, de rohadt idegesítő.

Látni nem látszik rajta elváltozás, szerintem az íny sem gyulladt, mert nem piros nem vérzik.

Valami ötlet? Feleslegesen nem ugrasztanám a fogorvosomat, úgyis látott untig eleget mostanában.


2013. jún. 22. 12:46
 1/2 anonim válasza:
Feleslegesen semmiképpen nem fogod a fogorvosodat ugrasztani azzal, ha felhívod és elmondod a gondodat. Szerintem elmozdult a helyéről egy kicsit. Nem szabadna ennyi idő után, hogy zavarjon. ami még előfordulhat, hogy túlzottan rákoncentrálsz és a nyelveddel állandóan babrálod. Döntsd el Te, hogy szerinted mennyire van gáz, mert egy rosszul álló fog nagy gondot tud okozni később.
2013. jún. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Voltam tegnap, elég nagy gáz volt, szóval le is vette, nem vagyok az a babirgálós fajta, szóval azért kezdetem aggódni, majd egy hét múlva visszakapom.
2013. jún. 25. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!