Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Porcelán hidam van már vagy 2...

Porcelán hidam van már vagy 2 éve, és néha úgy érzem, mintha mozogna, de igazából nem. Mitől van ez?

Figyelt kérdés
normális? ilyenkor mindig megpróbálom megmozdítani a kezemmel, de nem mozdul egy fél milimétert sem. de már rémálmaim vannak tőle, hogy egyszercsak leesik. egyébként kb másfél éves.
2009. okt. 13. 12:07
 1/7 A kérdező kommentje:
bocs, nem másfél, hanem 2 éves :D
2009. okt. 13. 12:16
 2/7 anonim ***** válasza:
mi az a porcelánhíd????
2009. okt. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem menj el a fogorvoshoz és csináltass egy röntgenfelvételt. Én is azt éreztem, hogy mintha mozogna, és alatt elvolt törve a fog ami tartotta a koronát.
2009. okt. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
uuu. és akkor mi a teendő? ha nekem is el van törve akkor leveszik, és fizethetek majd újra?
2009. okt. 13. 12:36
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nem biztos, hogy elvan törve, ez csak az én esetem volt. Lehet, hogy csak a ragasztó kopik vagy valami ilyesmi.

Azért jó a röntgen mert megmutatja ha gond van.

2009. okt. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
és mit csináltak vele? leszedték? vissza tudták tenni ugyanazt?
2009. okt. 15. 18:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Vszínű a cement oldódhatott ki ott, ahol a mozgást érzed. Sajnos. Csak úgy nem lehet leszedni, hacsak nem mozog az egész. Nos, ahol kioldódott a ragasztó, ott már nem is zár jól, érzékeny lehet azon terület, ha pl. túl meleget vagy túl hideget eszel, és ugyanúgy van hely a baciknak bejutni a fogaidhoz, tudod azok nagyon picik, egy pici résen is képesek bejutni, és azok ott elkezdenek dolgozni. Én fogászaton dolgozom, javaslom, hogy menj vissza, ahol készítették, mert ha csak 2 éves 100 %, hogy van rá garancia (általában 5 év). Először megpróbálják leszedni, ha nem jön le, ott a másik lehetőség le kel vágni, ez nem fáj, csak kellemetlen és kapsz egy új hidat garanciáisan. Mindenképpen menj vissza. Ha szerencséd van lejön és újra fel lehet ragasztani. Ha így hagyodm tönkremehet alatta a fogad.
2009. okt. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!