Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan folyik egy fogszabályoz...

Hogyan folyik egy fogszabályozás? és biztosan ki kell húzni egy fogat?

Figyelt kérdés
két hét múlva kell visszamennem és nagyon izgulok. JA és még az hogy milyen esetben kell kihúzni a hátsó fogaimat ? mert azt nagyon nem szeretném ! SOS

2013. jún. 30. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért kell kihúzni mert nincs elég hely a többinek de ne aggódj az nem fáj mert érzéstelenítik(én a húzásból semmit nem éreztem).Két nap után már ugyan úgy tudtam enni(előtte is csak nehezebben)és a seb kb egy hét alatt begyógyult.A fogszabályozás szarabb lesz.Ott már fog fájni a fogad de az is inkább az elején.Nem fog az sem annyira fájni inkább kellemetlen lesz főleg az hogy vas van a szádban de azt teljesen meg lehet szokni én két hét után már észre se vettem csak az elején zavart az evésben.
2013. jún. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hogy érted hogy nincs elég hely a többinek ?
2013. júl. 1. 19:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha például torlódás van akkor már így sem férnek el látod... ha kihúzatja, könnyebb összehúzni a fogsort és szabályossá tenni. Nekem 4 fogam kellett kihúzni és nézd csak túléltem.
2013. júl. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de azt muszáj ?
2013. júl. 3. 20:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt látatlanban nem lehet megmondani, majd az orvosodtól megtudod. Ha nem annyira szörnyű, nem muszáj.
2013. júl. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
oké értem köszi
2013. júl. 4. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!