Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » TÖNKREMENT? Néhány hete...

TÖNKREMENT? Néhány hete hordom az állandó fogszabályzóm és tönkrement?

Figyelt kérdés
annyi történt, hogy ma este fogmosás előtt vettem észre, hogy bal fent az utolsó 2 fogam közötti drót kifelé egy V alakban kilóg, ezért megpiszkáltam, és véletlenül sikerült visszalökni. Azt hittem semmi baj de megláttam hogy az első két fenti fogam között (van egy kis hajlítás eleve bent) elcsúszott a problémás hely felöli fog mellé, és húzza az épp kijavítandó rossz metszőfogamat. MIT TEGYEK? KÉRLEG SEGÍTSÉGETEK, MÁR MOST IS ELÉGGÉ FÁJ.
2013. júl. 2. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Holnap hívd fel a fogorvosod és kérj időpontot. Velem még nem történt ilyen.
2013. júl. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
7%
Dongó terve sikerül, csőbe húzza Balázst, aki mit sem sejt a bosszúról. Közben a Halász családban sem nyugodtak a kedélyek. István Szilvia miatt, Zsanett pedig Kristóf miatt kezd búfelejtésbe. Andrea pedig különös dühkitörései hevében megüti egy vázával Füredit...
2013. júl. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nem ment tönkre, csak elcsúszott. Hívd fel a fogorvosod, mondd el neki, mi a probléma ő pedig megoldja. :)
2013. júl. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kösz már beszéltünk, semmi gond :)
2013. júl. 6. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!