Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogászat után két nappal még...

Fogászat után két nappal még mindig zsibbad a nyelvem ( bővebben lent )?

Figyelt kérdés

Nos az a problémám hogy kedden azaz elsején voltam fogorvosnál de a nyelvemből még nem ment ki a zsibbadás...

de viszont van egy betegségem amit még nem sikerült kideríteni hogy mi is pontosan ami azzal jár hogy minden izmom laza és ez miatt minden végtagom a legkisseb nyomásra/figyelmetlenségre kificamodik és hogy kedden voltam fogorvosnál nem éreztem pontosan de mikor adta a zsibbasztó injekciót mint ha kiment volna és az első zsibbasztó nem is hatott hanem majd a második...lehet ez attól hogy még mindig zsibbad hogy például becsípődött vagy megsérült egy idegszál? csak a nyelvem vége zsibbad kb 1-2 cm max de elől ha megnyomom a két középső fogamnál alul az állkapcsom akkor végig lezsibbad a nyelvem sőt az alatta lévő rész is... lehet ez a fentebb említett ok miatt vagy az hogy nem jól adta be az injekciót? vagy mitől lehet? igaz hogy holnap megyek vissza hozzá de ha még tud valaki ma este vagy holnap délelőtt válaszolni azt megköszönném...



2013. júl. 3. 20:47
 1/2 A kérdező kommentje:
bocsánat, el írtam... nem kedden hanem hétfőn voltam....
2013. júl. 3. 20:51
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem aktuális már, de ha valakit érdekel a téma, mert később rákeres... Szóval minden injekció esetén megvan az esély, h közvetlenül az ideget találja el, ami öröm az ürömben, h ilyenkor hatékonyabb a érzéstelenítés. Ilyenkor az ideg regenerálódik ami lehet jópár hét, és enyhe fájdalom vagy zsibbadás jelentkezhet addig. Milgamma neuro vagy bármilyen B vitamin készítmény segíthet. Nekem anno majdnem egy éven át spontán zsiborgott a nyelvem naponta pár mp-ig fogorvosi érzéstelenítés során kamaszkoromban, de elmúlt! Azóta én is fogorvos lettem és saját élmény alapján tudom megnyugtatni a betegeim :)
2017. febr. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!