Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hidegre érzékeny tömött fog?

Hidegre érzékeny tömött fog?

Figyelt kérdés
Hátsó tömött fogam érzékeny a hidegre, a melegre viszont nem. Lehet, hogy rosszul zár a tömés? Vagy mi lehet a gond?
2013. júl. 4. 10:36
 1/3 anonim válasza:

Igen, rosszul zár a tömés. Sajnos nekem is ilyen, most lesz 2 éve, hogy be lett tömve. 1 hónappal a tömés után vettem észre, hogy hidegre,melegre érzékeny, de mire vissza akartam menni a körzeti fogorvoshoz bezárt a rendelő (faluban élek), utána nem volt fogorvosunk. Most 2 hónapja jött egy új doki, de hiába mentem el hozzá, azt mondta, hogy majd telefonon értesít mikor mehetek, azóta hív...ilyen szolgáltatásért fizetjük a TB-t. :(

Sajnos magándokira nincs pénzem, nincs több 10 ezer forintom egy tömésre :(

Mindenképp menj vissza az orvoshoz és mond el neki, hogy mi a gond, szerintem ki fogja cserélni a tömést.

2013. júl. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

értem köszönöm a választ

nekem 6 éve be van tömve de most kezdtem érezni a fájdalmat hidegre. akkor vissza megyék a magándokihoz bár az enyém nem tùl drága de nagyon jól dolgozik 6-8000ft között van egy tömés

2013. júl. 4. 16:46
 3/3 anonim válasza:

A 6-8 ezer nem is sok, itt felén a fogorvosok 10-15 ezerért tömnek.

Ha már régebb óta van bent a tömés, akkor lehetséges, hogy továbbszuvasodott, vagy rossz már a tömés és ki kell cserélni.

2013. júl. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!