Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás után még aznap...

Foghúzás után még aznap kijött a zsinór, amivel összevarrta az orvos az ínyemet. Ez nagy problémát jelent?

Figyelt kérdés
Ma voltam életem első szájsebészeti műtétjén, megkaptam az érzéstelenítőt, aztán mikor már nem éreztem semmit, felvágta az ínyemet, és kihúzta a bal felső 6-os fogamat az orvos. Aztán összevarrta az ínyemet. Ez volt reggel 9kor. Viszont este 8 körül magától kijött a madzag/damil, és nem tudom, hogy ez bajt jelent-e. Nem fáj jobban mint eddig, egésznap csak egy kicsit fájt, még fájdalomcsillapítót sem kellett bevennem. Csak jegeltem még délelőtt. Valaki tud segíteni?

2013. júl. 5. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj a fogorvosi ügyeletre, újra össze kell varrni és ne egyél semmit addig. Inni is csak vizet vagy egyéb nem cukros, nem savas dolgot.
2013. júl. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj vissza a dokihoz mert újra össze kell varrnia és pár napig ne egyél tejes,tojásos dolgokat.
2013. júl. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

elmentem tegnap fogászati ügyeletre, és azt mondta az orvos, hogy semmi baj nincs, szépen gyógyul, nem kell újra összevarrni :)

Köszönöm azért a tanácsokat!

2013. júl. 7. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!