Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mivel tudom fájdalmamat...

Nicol90 kérdése:

Mivel tudom fájdalmamat enyhíteni?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és elkezdet nőni a bölcsesség fogam ami iszonyatosan fáj!Milyen tanácsot tudnátok adni,hogy ne fájjon ennyire!Aludni sem tudok néha esténként.
2009. okt. 17. 09:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyógyszerrel pl.Cataflam.
2009. okt. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2-vel szedem és 7óránál tovább nem hat a gyógyszer
2009. okt. 17. 09:16
 3/6 anonim ***** válasza:

Házi praktika: 1 korty jó erős pálinkát a szádban(fogadon) kell tartani addig, amíg elmegy az ereje:)

Egyébként ez csak ideiglenes megoldás. A bölcsesség fog nagyon nehezen bújuk ki, sok fogorvos bevágná a fog fölötti ínyed, hogy segítse kibíjni, de elég gyakran már eleve rossz a fog, és ki kell majd húzni. Jobban járnál, ha elmennén a fogászatra. Sok fájdalmas naptól szabadítanád meg magad. Egyébként lehet a gyógyszertárban kapni lidokain (y?) spayt, de csak receptre, amit fogorvos felírhat. Az is nagyon hatásos, de nem megoldás.

2009. okt. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

szóval fogínymetszés és húzás....

az korrekt most húzták ki az egyik fogamat és most lehet a másikat is.....szuper

csak ne félnék ennyire a fogorvostól...

2009. okt. 17. 09:46
 5/6 anonim válasza:
Flector :) nagyon Yoo nekem mindig bevált :)
2009. okt. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért a "zsibbasztó" spray-re és az állandó fájdalomcsillapítókra sem jó rászokni. Ha már régóta fáj, akkor mindenképpen menj el dokihoz. Egy barátnőmet pl átirányította szájsebészetre rögtön, mert nem volt hely ahova nőjön, az meg csak jött és tolta szét a többit. Kiműtötték neki. Utána jó pár napig csak fagyit bírt enni, de azt mondta megérte. (főleg hogy előtte két évig szenvedett fogszabályzással)
2009. okt. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!