Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van valakinek valami ötlete,...

Van valakinek valami ötlete, amivel házilag csillapítani tudnám a fájdalmamat?

Figyelt kérdés
Van egy fogam, nagy hátsó fog alul, régen be volt tömve, de kiesett a tömés és azóta csak töredezik, már szintem teljesen le van törve, és fáj és be van gyulladva, már sósborszesszel kimarattam belőle az ideget, szóval a fogam már most nem fáj, csak az egész állkapcsom és az ínyem, de már az ünnepek előtt nem akarom kihúzatni mert foghúzás utána egy hétig nagyon rosszul érzem magam, szóval ez most a nagy családi összejövetelek előtt nem hiányzik...
2009. dec. 21. 17:25
 1/5 anonim válasza:
100%
A gyógyszertárben lehet kapni Gingisol cseppet!Gyulladásgátló,mindenféle gyógynövénnyel.Elzsibbad tőle az íny is.Fogpiszkálóra csepegtetve be kell kenni a gyulladt részt elöl és hátul is(mármint az ínyed).Esetleg a lyukas fogüregbe is kenhetsz.Ezt naponta többször is meg lehet ismételni.Utána ne egyél és használat előtt moss fogat.Nekem segített!
2009. dec. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Bocs,hülyeséget írtam,nem fogpiszkálóra hanem fültisztítóra kell csepegtetni! Bocs! :-)
2009. dec. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Jobban jársz ha minél hamarabb felekeresed a fogorvost, nehogy nagyobb gond legyen.
2009. dec. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az első választ. Még azt szeretném megkérdezni, hogy ez körülbelül mennyibe kerül? És mennyi időre szünteti meg a fájdalmakat, az ünnepeket kibírom vajon vele?
2009. dec. 21. 18:17
 5/5 anonim válasza:
Szia!Bocs,de tegnap nem tudtam netezni!Nem tudom sajnos mennyibe kerül,már nem emlékszem.Nekem egy ideig csillapította a fájdalmat,mert elzsibbad az a rész,ahová kened.De azért érdemes naponta többször is használni.Meg nagyon jó tényleg a gyulladásra is,sőt a szájöblögetésre is,mert fertőtlenít!Sajna az árban nem tudok segíteni,de szerintem ezer ft alatt lehet!
2009. dec. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!