Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Azthiszem h kezd nőni a...

Azthiszem h kezd nőni a bölcsesség fogam alul . De nemtudom pontosan hogy ez az -e naggyon fáááj be van dagadva, és ha nyelek már az is fáj lehuzodott a torkomhoz is. A nyirokcsomom is evan dagadva?

Figyelt kérdés

2013. júl. 7. 14:35
 1/8 anonim válasza:
nekem is ez volt, el kell menni fogorvoshoz, ha nem tud kibújni a fog akkor felvágja az ínyt, és akkor elmúlik a fájás, nekem már a nyelés is gáz volt mint neked, egyébként nem kell tőle félni, én már annyira szenvedtem, hogy bevállaltam volna azt is, ha kiszedik vagy bármi csak ne fájjon már ennyire minden
2013. júl. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És akkor neked kihuzták? vagy mi volt?
2013. júl. 7. 14:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is most nő a bölcsességfogam. Én is voltam fogorvosnál, engem elküldött a szájsebészetre röntgenre hogy megnézzék hogy egyáltalán egyenesen nő-e vagy ferdén. mert ha ferdén akkor ki kell szedni. Szerintem te is menj el orvoshoz, megnézi és maximum tényleg csak felvágja kicsit az ínyedet.
2013. júl. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
neked is fel volt dagadva ahol jött? és a torkodnál fájt? mert nekem igen meg a nyirokcsomom is be van dagadva
2013. júl. 7. 16:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, pontosan. :)
2013. júl. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
és mitörtént veled? kihuzták? felvágták vagy csak kezelték?
2013. júl. 7. 17:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem már kibújt, szóval nem kellett felvágni, és szerencsére elmúlt már az a nagy fájdalom is. A héten fogok menni a röntgenre, aztán majd vissza a fogdokihoz aki majd az alapján eldönti hogy mi legyen vele. De amikor voltam nála akkor mondta hogy a felső 2 bölcsességfogam is kinőtt már félig-meddig, ferdén, szóval azt mondta lehet mind a hármat ki kell majd venni. Azért mondtam neked is hogy menj el orvoshoz, mert ha a tiéd is ferdén fog nőni akkor nyomja majd a többi fogadat, ami lehet sokkal jobban fog fájni...
2013. júl. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
első vagyok, nem húzták ki, csak felvágták az ínyt h ki tudjon nőni könnyebben
2013. júl. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!