Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Felsértettem az ínyemet...

Felsértettem az ínyemet fogkefével pár napja, és azóta nagyon fáj. Mivel enyhíthetem a fájdalmat?

Figyelt kérdés
2013. júl. 9. 18:52
 1/5 gömbicica ***** válasza:

először is vegyél puhább fogkefét, ne dörzsöld annyira az inyedet.

ha a fognyaknál fáj, lehet, hogy a foggal van probléma.

Egy kukkantást tehetnél a fogorvosnál.

2013. júl. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Siettem a fogmosással, és egy hirtelen rossz mozdulat miatt megcsúszott az egész fogkefe és a fejének a végével sikerült felszántanom/megütnöm az ínyemet, vérzett is.. Szóval szerencsére nem a fogammal van baj, hanem a két bal kezemmel. :)

2013. júl. 9. 19:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Öblögess Corsdodyl öblögetővel.
2013. júl. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én a nagymamámnak szoktam venni fogínyápoló gélt. ezt elvileg kisbabáknak találtákki fogzásra. Neki felsérti az ínyét az étel néha a műfogsra alatt. Ez fájdalomcsillapítitt gyulladáscsökkentőt meg valami sebgyógyító cuccost is tartalmaz. neki besálik mindig. próbáld ki.
2013. júl. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket! Remélem valamelyik hatásos lesz, ma már enni is alig bírtam.. :(
2013. júl. 10. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!