Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Honnan tudhatom, hogy a...

Honnan tudhatom, hogy a fogköztisztító keféből milyen méret kell?

Figyelt kérdés
2013. júl. 9. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos csak úgy, hogy kipróbálod. A fejeket lehet cserélgetni. Én pl. két félét használok, mert van szűkebb és nagyobb résem is. Ha a fogpiszkáló teljesen átfér a résen, akkor vedd a nagyobbat, ha nem, akkor a kisebbet.
2013. júl. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vegyél egy csomagot és próbáld ki őket. Egy jó tanács, ne dm-set vegyél, javaslom a Curaprox termékeit :)
2013. júl. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi
2013. júl. 9. 21:47
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nincsenek hidak a szájban és nincsenek 2mm-nél nagyobb fogrések a fogak között, ill. nem fogszabályzó készüléket hord a Páciens, nem javasolt a fogköztisztító kefe. Miért? Felsérti az íny, réseket feszíthet az ember a fogai közé. Sokkal jobb a fogselyem és super floss. Azokkal is alapos eredményt lehet elérni, ha jól használja az ember. A dentál higiénikus be tudja tanítani.
2013. júl. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen szűk a rés és sokan mondták megtágítja az ember a rést az nem jó
2013. júl. 16. 22:18
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
-nyugodtan használj fogselymet. Azzal sem a fogközt, hanem a 2 fog egymás felé néző oldal íny alatti területeit tisztíthatod meg. Nagyon jó. A fogköztisztító kefe nem torlódott fogazatnak vagy szűk helyekre való.
2013. júl. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi vettem is egyet 0.40 mm asszem de nee fért be gondolom ennél kisebb már nincs is fogköztisztitóból
2013. júl. 17. 12:01
 8/9 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Nem tudom elégszer olvastad-e el a hozzászólásaimat fentebb és sikerült-e megérteni. Ha nem fér be a fkt. kefe, nem kell befeszegetni. Akkor nyilván a fogselyem (olyan mint egy cérna), amit javasoltam, lesz a megoldás. A fogselyem használat technikáját nem írnám le, de a keresőkben remélem rátalálsz. :)
2013. júl. 18. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 asdwasd12345 válasza:

Szerintem ezen a weboldalon nézz körül. Én mindig innen rendelek szájápolási termékeket...

[link]

2014. máj. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!