Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire "gáz" ha 14 évesen...

Mennyire "gáz" ha 14 évesen fogfehérítésre lenne szükségem?

Figyelt kérdés

2013. júl. 10. 08:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne rá szükséged? Szerintem igen, gáz.
2013. júl. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz. Utána jobb lesz. Nem kell reklámozni, hogy ilyened volt, és akkor minden okés lesz. :) A fogorvos szerint sem lesz ciki.
2013. júl. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem gáz! Az elszíneződésre való hajlam örökölhető, ezenkívül ha sokat kávézol, teázol és sok ételfestéket tartalmazó ételt fogyasztasz simán lehet elszíneződött fogad. Sok 14 éves azért fehéríti a fogát, mert fél árnyalattal világosabbat szeretne. Nyugodtan menj el a fogorvoshoz, és fehérítsd ki a fogaidat, ha attól jobban érzed majd magad a bőrödben :)
2013. júl. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

És miért nem jó a fehérítős fogkrém?


Könyörgöm, 14 éves... később is ráér tönkretenni a fogait, nem kell most elkezdeni...

2013. júl. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
énis 14 éves vagyok sokat teázom, még kávét is szoktam néha de nekem nincs ilyen dolgom, pedíg van fogelszineződésre hajlam-om
2013. júl. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ki mennyire van tisztában itt a dolgokkal, de bizonyos színeződés után a fogkrém semmit sem ér (nem mintha alapból is sokat használna). A gyakran fogyasztott savas italok is ugyanúgy károsítják a fogzománcot, mintha egyszer elmegy egy fogfehérítésre. Amúgy pedig az idei évtől a fogászatban használható fogfehérítő anyagok hidrogén-peroxid hatóanyagát 24-ről 6%-ra csökkentették. Foghehérítés előtt és után növeld kicsit a fluorid bevitelt tabletta formájában és nem lesz semmi baj.
2013. júl. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat. Nem hiszem, hogy 1 fehérítéstől fog tönkremenni. A fluoridos dologról nem tudtam,de köszönöm, hogy mondtad. :)
2013. júl. 10. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!