Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 17évesen fogszabályzót akarok,...

17évesen fogszabályzót akarok, kaphatok éjszakat vagy márcsak rögzítettet?

Figyelt kérdés
2009. okt. 19. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sztem még belefér a kivehető-persze ez nemcsak életkortól függ,hanem attól,h mennyire rossz a helyzet.
2009. okt. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem gyerekként volt kivehetős... Reggelre úgy éreztem magam, mint akit egy téglával szájon vágtak. Sem beszélni nem tudtam annyira fájt, sem enni. Jobb a rögzített és gyorsabb is szerintem.
2009. okt. 20. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, nem súlyos a helyzet, csak szeretném ha szebbek lennének a fogaim, mert könnyen lehet rajtuk segíteni.


Szerencsére :)

2009. okt. 20. 09:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt egy röntgen eldönti. Az én fogorvosom azt mondta 15 fölött már nem nagyon csinálnak éjszakait, mert túl erősek a gyökerek ahhoz, hogy elég legyen... Én 16 és fél évesen mentem vissza fogorvoshoz (előtte hanyag voltam nem használtam az éjszakait), azt mondta már csak állandót csinál nekem, éjszakaival semmire nem megyek. Volt is, szép is lett :)
2009. okt. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem a fogorvosom aztmondta hogy csak akkor lehetett volna nekem éjszakai ha már 7-8 évesen észreveszik hogy nem jól nő. De lehet hogy a te esetedben más a helyzet, ugye attól függ mekkora a baj. (nálam sajna elég ferde) 15/l
2009. nov. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
kaphatsz, max. nem nagyon fog használni...:)
2010. jan. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!