Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A begyulladt fog ellen mi teendő?

A begyulladt fog ellen mi teendő?

Figyelt kérdés

pénteken el kezdett fájni a fogam akkor végig szenvedtem ma reggelig és ma úgy ébredtem hogy egy kicsit be van dagadva az arcom

és az a gond hogy a fog orvos akihez járok szabadságon van még 8 napig

valami házi kezelés addig van ellene ? vagy milyen gyógyszert vegyek rá ?


2013. júl. 22. 07:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Korházba éjjel-nappal van
2013. júl. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs rá házi kezelés és gyógyszer is csak receptre kapható van. Nem tudom milyen a háziorvosod, de talán felír neked Dalacint, ha megmondod, hogy 8 nap múlva tudsz csak fogorvoshoz menni, vagy elmész az SZTK-s fogorvoshoz és ő is felírja, sőt ingyen meg is röntgenezik.
2013. júl. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy jártam múlthéten, de én elmentem a helyettesítő orvoshoz. Bizonyára a te orvosodat is helyettesíti valaki. Nekem annyit csinált hogy kifúrta a fogamat, így kitudott jönni a sok genny és kitisztította meg rakott bele gyógyszert. Ma megyek a saját fogorvosomhoz vele, de szerintem még párszor ki kell tisztítani meg meg is kell röntgenezni. Kiderült, hogy elhalt a fogam, valószínűleg te is így jártál. Keresd meg a helyettesítő orvost, ha magánhoz jársz, akkor pedig menj el a körzeti rendelőbe. Ezzel nem érdemes játszani.
2013. júl. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!