Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Egyszerre maximum hány fogat...

Egyszerre maximum hány fogat tömnek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a területi fogorvosnál egyszerre 1et és 2 hét után a következőt. De pl magándoki mennyit csinál egyszere, ha van 6 lyukas fogam?

2013. júl. 23. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Jó orvos csak egyet. De nem kell két hetet várnod, mehetsz már másnap vagy harmadnap a következő tömésre.
2013. júl. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Egyet? Nekem egyszerre 4-et tömött abból pedig egyet újra. Tehát a régit még ki is szedte. Ha van ideje a következő páciensig akkor gondolom többet is betöm.
2013. júl. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Valletta válasza:
100%
Az egy oldalon lévőkből nyugodtan tömhet többet is. A lényeg az, hogy ha már érzéstelenítette, legyen kihasználva az idő és tömjön ahányat csak tud. Én ennek semmi hátrányát nem ismerem.
2013. júl. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amennyiért fizetsz. A beteg diktál, főleg a magánrendelőben, persze ezt nem úgy értem hogy egyszerre 12-őt :)
2013. júl. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!